A+ A A-

Tatil Cennetleri

Serin Rüzgarların Başkenti: Anamur

AnamurMersin’in ilçesi olan Anamur adını Yunanca Anemourion kelimesinden almaktadır ve rüzgarlı burun anlamına gelmektedir. Hititler, Asurlular ve Persler’in egemenliği altına giren bölge Büyük İskender tarafından fethedilmiş ve sonrasında Bizanslılar ve Anadolu Selçuklular arasında el değiştirip durmuştur.

Gösterim: 1532

Devamını oku...

Ege’nin Nimetlerinden Biri: Foça

Foçaİzmir’in kuzeyinde yer alan sahil cenneti Foça Antik Çağlardan günümüze gelen kültürel bir güzelliğe sahiptir. Denizde yaşayan foklar sebebiyle Phokaia adını alan belde zamanla Foça olarak bilinmiştir.

Gösterim: 1456

Devamını oku...

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Foça

Foça

İzmir’in kuzeyinde yer alan sahil cenneti Foça Antik Çağlardan günümüze gelen kültürel bir güzelliğe sahiptir...

Anamur

Anamur

Mersin’in ilçesi olan Anamur adını Yunanca Anemourion kelimesinden almaktadır ve rüzgarlı burun anlamına gelmektedir.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu
Yasal Uyarı:
Bu site Kocaeli'ni tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.kocaeliotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.