A+ A A-

Uygun Oteller

Yanı başınızdaki huzur durağınız Kocaeli merkezde ve çevre ilçelerde yer alan otelleri ve pansiyonları ile konaklama olanağı tanırken bütçenizi zorlamadan uzun süreli tatiller yapmanızı sağlıyor. Bu sevimli ile geldiğinizde kalabileceğiniz en uygun oteller ise:

Emexotel Kocaeli

Emexotel Kocaeli

İzmit/Kocaeli

Emexotel Kocaeli 123 odası ve deniz manzaralı terası ile şehrin en güzel yerlerinden birinde bulunuyor. Merkeze sadece 2 km mesafede bulunan tesis Fuar ve Kongre Merkezi’nin yanındadır. Otelde yüzme havuzu, masaj salonu, sauna ve Türk hamamı bulunur.

Özgür Hotel

Özgür Hotel

İzmit - Kocaeli

İzmit merkezde yer alan Özgür Hotel 80 odası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Otelde Türk hamamı, sauna ve hidromasajlı küvet bulunmaktadır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Foça

Foça

İzmir’in kuzeyinde yer alan sahil cenneti Foça Antik Çağlardan günümüze gelen kültürel bir güzelliğe sahiptir...

Anamur

Anamur

Mersin’in ilçesi olan Anamur adını Yunanca Anemourion kelimesinden almaktadır ve rüzgarlı burun anlamına gelmektedir.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu
Yasal Uyarı:
Bu site Kocaeli'ni tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.kocaeliotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.