A+ A A-

Tatilinizi Gönlünüzce Eğlenerek Geçirin

Kocaeli Gece Hayatı

Kocaeli gece hayatı sanıldığının aksine renkli görüntülere sahne olur. Şehirde kaliteli mekanlar vardır ve tatilcilere farklı eğlence alternatifleri oluştururlar.

Kocaeli sanayi ve ticaretin başkentlerinden biri olsa da yurt içinden ve yurt dışından gelen konuklarını ağırlamak için kaliteli otellere, restoranlara ve barlara da ev sahipliği yapar. Karadeniz ve Marmara’ya bakan otellerin ve barların bünyesinde gerçekleştirilen etkinlikler ile bistro ve club şeklinde hizmet eden barları eğlenme ihtiyacınızı karşılar.

  • Şaa’şaa Bar
  • Crash Borsa Bar
  • Gala Rest & Pub bunlardan bazıları.

Günün erken saatlerinden itibaren bölgeyi keşfetmenizin verdiği yorgunlukla dilerseniz otelinizin barında ya da restoranında hafif içkilerinizi yudumlayabilir dilerseniz çevredeki cafelerde sevdiklerinizle hoş sohbetler ederek yöreye özgü pişmaniye eşliğinde kahvenizi sipariş verebilirsiniz.

Konserler ve Partilerle Dolu Geceler

Şehirde iki tane üniversite olması nedeniyle özellikle yaz aylarında konserler ve şenlikler gerçekleşir. Tatiliniz eğer bu aralığa denk gelirse yapmanız gereken biletinizi alarak etkinliğe katılmak. Ünlü sanatçılar kurulan sahnelerde sizlere doyumsuz eğlenceler sunuyor.

Kocaeli gece hayatı eğlence mekanlarının erken dönemde açılmasından dolayı yeni yeni şekillenmekte.Modern ve yeni görünümleri ile dilediğiniz gibi rahatça dans edebilir, partiler düzenleyebilir, sahildeki gençlere eşlik edebilir ya da şehir manzarasını izleyebileceğiniz mekanlara gidebilirsiniz. 

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Foça

Foça

İzmir’in kuzeyinde yer alan sahil cenneti Foça Antik Çağlardan günümüze gelen kültürel bir güzelliğe sahiptir...

Anamur

Anamur

Mersin’in ilçesi olan Anamur adını Yunanca Anemourion kelimesinden almaktadır ve rüzgarlı burun anlamına gelmektedir.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu
Yasal Uyarı:
Bu site Kocaeli'ni tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.kocaeliotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.