A+ A A-

Evinizin Sıcaklığını Hissettirecek Kiralık Evler

Kocaeli Kiralık Evler

Kocaeli kiralık evler şehrin çeşitli bölgelerine yayılmış ve tatilcilerin diledikleri zaman yararlanmasına fırsat veren, genellikle ailelerin tercih ettiği bir konaklama çeşidi.

Kocaeli genellikle çevresindeki İstanbul, Düzce, Yalova, Bursa ve Bolu gibi yakın yerlerden gelen tatilcileri ağırlamaktadır. Bazen de yol üzerinde mola verip bölgeyi keşfetmek isteyenlerin uğrak noktası olur.

Uzun yaz tatillerini geçirmek için konukların genellikle deniz kenarını tercih ettiği biliniyor. Kocaeli de Marmara ve Karadeniz kıyıları ile tatilcilerin bu ihtiyacını karşılayacak düzeyde bir güzelliğe sahip. Kartepe’den Kerpe’ye, Gebze’den Maşukiye’ye kadar geniş bir tatil yelpazesine sahip.

Kalabalık gruplar ve ailelere hizmet veren kiralık evler de uzun süreli konaklama ihtiyaçlarını karşılar. Günlük ve haftalık ücretlerle bölgenin daha turistik yerlerinde yer alan bu mülklerde gönül rahatlığı ile kalabilir ve evinizin sıcaklığını hissedebilirsiniz. Kocaeli kiralık evler merkezde gecelik 100 – 200 TL, Kartepe kayak merkezinde 350 TL civarındadır.

Yaz Kış Fark Etmez, Yanı Başınızdaki Fırsatlardan Yararlanın!

Özellikle İstanbulluların uğrak noktası olan Kocaeli ve çevresindeki tatil noktalarında yaz ve kış her mevsim kiralık ev bulabilirsiniz. Kış turizminin merkezi Kartepe’de, doğal güzellikleri ile bilinen Gölcük ve Gebze’de geçireceğiniz zamanların daha konforlu ve rahat olmasını istiyorsanız aşağıdaki seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Maşukiye Kiralık Ev

Adres : D-100 Karayolu Adapazarı – İzmit Yolu Maşukiye
Tel : 444 29 78

Kocaeli Yuvacık Doğa Turizm Tesisi

Adres : İzmit Batı Sapağı, Yuvacık
Tel : 0212 632 31 13

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Foça

Foça

İzmir’in kuzeyinde yer alan sahil cenneti Foça Antik Çağlardan günümüze gelen kültürel bir güzelliğe sahiptir...

Anamur

Anamur

Mersin’in ilçesi olan Anamur adını Yunanca Anemourion kelimesinden almaktadır ve rüzgarlı burun anlamına gelmektedir.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu
Yasal Uyarı:
Bu site Kocaeli'ni tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.kocaeliotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.