A+ A A-

Gölcük Otelleri

Butik ve Termal tesisler şeklinde hizmet veren Gölcük otelleri, şehrin en güzel yerinde bulunmakta. Bir elin parmağını geçmemesine rağmen sunduğu hizmetleri ve 200- 300 yatak kapasiteleri ile misafirlerini ağırlıyor.

Gölcük’ün eşsiz tarihi ve doğal atmosferi üzerine inşa edilmiş modern oteller konforlu yapıları ve güler yüzlü hizmetleri ile göz dolduruyor. Marmara’nın kuytu köşesinde şehirden kaçanların uğrak noktası olan bu işletmeler sayfamızda listelenmektedir.

Değirmenbaşı Butik Otel

Değirmenbaşı Butik Otel

Gölcük/Kocaeli

Nehir ve orman manzaralı Değirmenbaşı Butik Otel 10 odası ile Gölcük’te hizmet vermektedir. 3 şömineli odası da bulunan işletmede 10 kişiden fazla misafir olması durumunda açık büfe kahvaltı hizmeti veriliyor.

Gölcük Otel

Gölcük Otel

Gölcük / KOCAELİ

1 süit ve 18 standart oda ile hizmet veren Gölcük Otel merkezi konumu nedeniyle bölgeye gelenlerin ilk tercihlerindendir. 30 kişilik restoranı ve toplantı salonu ile kalabalık grupları ağırlayabilir.

The Ness Termal & SPA Hotel

The Ness Termal & SPA Hotel

Başiskele - KOCAELİ

164 odası ile hizmet veren Ness Termal & SPA sağlık turizmi açısından önemli bir yerdedir. Termal havuzları ve kaplıca hamamları ile çeşitli hastalıkların tedavisi için de hizmet vermektedir.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Foça

Foça

İzmir’in kuzeyinde yer alan sahil cenneti Foça Antik Çağlardan günümüze gelen kültürel bir güzelliğe sahiptir...

Anamur

Anamur

Mersin’in ilçesi olan Anamur adını Yunanca Anemourion kelimesinden almaktadır ve rüzgarlı burun anlamına gelmektedir.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu
Yasal Uyarı:
Bu site Kocaeli'ni tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.kocaeliotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.