A+ A A-

Gebze Otelleri

Deneyimli ve güler yüzlü personeli ile hizmet veren Gebze Otelleri 400 – 500 misafir kapasiteleri ile şehrin en doğal yerlerinden birinde bulunuyor. Sayısı 10’a yaklaşan kaliteli işletmeler kapalı havuzlardan barbekü partilerine kadar renkli seçenekler sunuyorlar.

Masmavi Marmara’nın ve yemyeşil alanların kesişme noktası Gebze otelleri ile tatilcilerin konaklama ihtiyaçlarını karşılıyor. Modern dekorasyonları ve doğa ile iç içe konumları sebebiyle büyük şehirlerin gürültüsünden ve kaosundan kaçanlar için ideal olan bu işletmelerin iletişim bilgilerine ve özelliklerine sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hegsagone Business & Meeting Hotel

Hegsagone Business & Meeting Hotel

Gebze/Kocaeli

Balyanos Koyu’na yürüme mesafesinde bulunan Hegsagone Business & Meeting Hotel 132 odası ile hizmet vermektedir. Bazı odaların balkonları diğerlerinden geniş olsa da hemen hemen hepsinde aynı özellikler bulunmaktadır.

Holiday inn Gebze

Holiday inn Gebze

Gebze/Kocaeli

İstanbul’a 1 saatlik mesafede yer alan tesisin bünyesinde sauna, Türk hamamı ve SPA merkezidir. 155 odalı otelin ayrıca fitness merkezi, masaj salonu ve restoranı vardır.

Lifeport Hotel

Lifeport Hotel

Gebze / Kocaeli

Sabiha Gökçen’e 14km uzaklıkta yer alan Lifeport Hotel 55 odası, açık ve kapalı yüzme havuzları, basketbol sahası ve tenis kortu ile hizmet veren bir otel.

NorthStar Resort Hotel Bayramoğlu

NorthStar Resort Hotel Bayramoğlu

Darıca - KOCAELİ

Sabiha Gökçen Havaalanı’na yarım saat uzaklıkta olan NorthStar Bayramoğlu 52 odası ile müşterilerine hizmet vermektedir. Açık yüzme havuzu, sauna ve şık bir restoran bulunmaktadır.

Turkuaz Hotel

Turkuaz Hotel

Gebze/Kocaeli

Gebze merkezinde yer alan otel 36 odası ile hizmet verir. Marmara Denizi’ne ve plajlara yürüme mesafesindedir. Odalarında kablosuz internet bağlantısı, uydu yayınlı TV, klima, ahşap mobilyalar, minibar, telefon ve öze banyo bulunmaktadır.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Foça

Foça

İzmir’in kuzeyinde yer alan sahil cenneti Foça Antik Çağlardan günümüze gelen kültürel bir güzelliğe sahiptir...

Anamur

Anamur

Mersin’in ilçesi olan Anamur adını Yunanca Anemourion kelimesinden almaktadır ve rüzgarlı burun anlamına gelmektedir.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu
Yasal Uyarı:
Bu site Kocaeli'ni tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.kocaeliotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.