A+ A A-

Yeni Yılın İlk Saniyelerini Kocaeli’de Kutlayın

Yılbaşında Kocaeli

2014’ün ilk saniyelerini aileniz ve arkadaşlarınızla Kocaeli’nin saklı güzellikleri içinde, Karadeniz ve Marmara manzaralı otellerinizde karşılamak ister misiniz? Yılbaşında Kocaeli unutulmaz partiler ve organizasyonlarla keyifli anlar geçirebileceğiniz muhteşem bir şehir. Restoranların ve barların yılbaşı programlarına dahil olabilirsiniz.

Dilerseniz otelinizin barında ya da restoranında organize edilen partilere katılabilirsiniz. Gebze ve Gölcük sahil şeridinde yer alan balık restoranlarında kurulan şık masalarda mezeler ve canlı müzikler eşliğinde hoş vakitler geçirirken dans edip eğlenebilirsiniz.

Ayrıca Kartepe’nin muhteşem kar manzarası karşısında romantik bir yılbaşı geçirmek de elinizde. Gündüz vaktinizi kayak yaparak geçirirken gece yeni yılı partiler eşliğinde karşılayabilirsiniz.

Kocaeli Otelleri Yeni Yıl Fırsatları

Yılbaşı kış sezonunun en hareketli dönemi olduğu için işletmeler aylar öncesinden bu güne özel kampanyalar düzenlerler. Paket programları halinde sunulan konaklama seçeneklerine bu eşsiz günü değerlendirmeniz için farklı etkinlikler de dahil edilir. Siz de elinizi çabuk tutun ve fırsatları kaçırmayın.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Foça

Foça

İzmir’in kuzeyinde yer alan sahil cenneti Foça Antik Çağlardan günümüze gelen kültürel bir güzelliğe sahiptir...

Anamur

Anamur

Mersin’in ilçesi olan Anamur adını Yunanca Anemourion kelimesinden almaktadır ve rüzgarlı burun anlamına gelmektedir.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu
Yasal Uyarı:
Bu site Kocaeli'ni tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.kocaeliotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.