A+ A A-

Saklı Kalmış Kocaeli Güzelliklerini Bayramı Fırsat Bilerek Keşfedebilirsiniz

Kurban Bayramında Kocaeli

Yanı başınızdaki tatil cennetini keşfetmek için çok geç kalmış sayılmazsınız. Kurban Bayramında Kocaeli sizin için bir fırsat olabilir. 14 Ekim 2013 Pazartesi günü başlayıp 18 Ekim 2013 Cuma günü bitecek olan Kurban Bayramı toplamda hafta sonları ile birlikte 9 günlük bir tatil yapmanızı sağlıyor. Siz de günlük koşuşturmalarınıza ara verip hiç bilmediğiniz yerleri keşfetmek istiyorsanız Kocaeli tam size göre.

Kurban Bayramında Kocaeli’nde Neler Yapılır?

İstanbul, Bursa, Yalova gibi şehirlere yakın konumu ile bilinen Kocaeli ticaret merkezi olmasının yanı sıra Maşukiye, Kartepe ve Gebze bölgelerinde yer alan turistik ve doğal güzelliklere de sahiptir. Bu bayramda kendinize iyilik yaparak bölgedeki bu güzellikleri ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra:

  • Etnografya ve Gemi Müzelerini çocuklarınızla birlikte gezebilirsiniz.
  • Darıca Kuş Cenneti’nde kuşları gözlemleyebilirsiniz.
  • Maşukiye’nin meşhur alabalıklarının tadına bakabilirsiniz.
  • Çocuklarınızla birlikte paintball, binicilik ve ATV safari turlarına katılabilirsiniz.
  • Ayrıca düzenlenen bayram eğlencelerine katılabilir, kurulan sofralarda yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Kurban Bayramında Kocaeli Otel ve Pansiyon Fırsatları

Gelişmiş bir kent olan Kocaeli Marmara kıyısındaki, Sapanca Gölü etrafındaki ve merkezdeki otelleri ile zengin bir konaklama yelpazesine sahip. Konakladığınız bölgeye göre değişen fiyatlar, ayrıca işletmelerin sundukları hizmetlere göre farklılık gösterebiliyor. Kurban Bayramı dolayısıyla birkaç ay önceden yapılan indirimler ve kampanyalar daha uygun ücretlere konaklama imkanı oluşturabiliyor. Tesislerin bu döneme özel uygulamaları hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

TÜRKİYE'NİN TATİL CENNETLERİ

Foça

Foça

İzmir’in kuzeyinde yer alan sahil cenneti Foça Antik Çağlardan günümüze gelen kültürel bir güzelliğe sahiptir...

Anamur

Anamur

Mersin’in ilçesi olan Anamur adını Yunanca Anemourion kelimesinden almaktadır ve rüzgarlı burun anlamına gelmektedir.

Tüm tatil bölgeleri »

TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »

Fotoğrafçılık Kursu
Yasal Uyarı:
Bu site Kocaeli'ni tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. www.kocaeliotelleri.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.